Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Jak to robimy?

jaktorobimy

Posadzki (Wylewki) betonowe wykonujemy za pomocą bardzo wydajnych agregatów spalinowych typu MIXOKRET, oraz mechanicznych zacieraczek. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać odpowiednią konsystencję zapraw i ubicia podłoża, co wpływa korzystnie na stabilność i wytrzymałość posadzki. Powyższa technologia gwarantuje najwyższą jakość usług oraz oszczędność kosztów związanych z używaniem mas wyrównujących powierzchnię i wylewek samopoziomujących. Uzyskana powierzchnia idealnie nadaje się do dalszych prac czyli np.: układania paneli podłogowych, płytek ceramicznych lub parkietu.

W zakres wylewania posadzki betonowej wchodzi:

• Wykonanie hydroizolacji (folia budowlana)
• Wykonanie termoizolacji (styropian, styrodur lub wełna mineralna)
• Ułożenie dylatacji pomiędzy ścianą a posadzką betonową (pianka dylatacyjna PE)
• Rozprowadzenie i zatarcie na gładko zaprawy o konsystencji półsuchej
• Przeważanie i naniesienie poziomów niwelatorem laserowym samopoziomującym

 

Mixokret – gwarancja równych i gładkich posadzek betonowych 

Od jakości wykonania wylewki podłogowej, a więc podkładu, na którym wykonuje się następnie posadzkę, zależy późniejsze funkcjonowanie podłogi w danym pomieszczeniu. Jeśli wylewka nie będzie przygotowana wystarczająco dobrze, posadzka sprawi wiele problemów podczas jej realizacji. Aby zapobiec takiej sytuacji warto wybrać ekipę posiadającą w swoim wyposażeniu agregat mieszająco-pompujący zwany mixokretem (spolszczona nazwa to miksokret). Działanie tej maszyny jest szybkie, tanie i bardzo skuteczne.

Co to jest mixokret i jak działa ta maszyna budowlana 

Mixokret jest specjalistyczną maszyną budowlaną (agregatem mieszająco-pompującym). Wsypuje się do niego piasek i cement, a następnie do materiałów tych dolewana jest woda. Mixokret wyposażono w sprężarkę oraz wąż (charakteryzuje go duża średnica), na którego końcu znajduje się podajnik. Dzięki tak precyzyjnej konstrukcji betonowa mieszanina, która powstaje w mixokrecie, przy użyciu węża bardzo szybko i bezproblemowo rozprowadzana jest i osadzana na podłożu we wnętrzu budynku. Kiedy już mieszanka znajdzie się w środku pomieszczenia, wylewkarze bez kłopotu rozkładają ją, wyrównują jej poziom i równomiernie zacierają aż do momentu, gdy masa ułoży się w równy, gładki i jednolity podkład pod podłogę. Dzięki mixokretowi praca taka – w średniej wielkości domu mieszkalnym – zajmuje zwykle zaledwie jeden dzień. To podstawowy plus pracy z użyciem mixokreta. Bardzo ważną zaletą technologiczną tej maszyny jest również fakt, iż zaprawa betonowa, z której powstaje posadzka, ma półsuchą konsystencję, schnącą i wiążącą znacznie szybciej niż tradycyjna zaprawa betonowa wyrabiana w betoniarce albo betonowozie. Posadzki betonowe wytwarzane przy użyciu mixokretu wykonuje się więc nie tylko sprawniej i w bardziej zadowalającej formie, ale i przede wszystkim maksymalnie szybko.

Posadzki betonowe wykonane z użyciem mixokreta są idealnie zatarte i równe 

Posadzki betonowe wytworzone z użyciem mixokreta charakteryzują się idealnym zatarciem, są równe i gładkie, dzięki temu, że maszyna ta nie pyli podczas pracy. Ich wytrzymałość i funkcjonalność sprawia, że doskonale kładzie się na ich powierzchni każdy z rodzajów podłóg, bowiem posadzka przygotowana z mixokretem

Parts you should split your document into. There are 3 simple steps that you may wish to check out toresearch paper helperMay originate from different subjects depending on the course you’re undertaking. The process for research starts with the assortment of a topic which is suitable for your course or purpose.

nie potrzebuje już dodatkowych warstw wyrównujących i wzmacniających. Dzięki temu oszczędność czasu, osiągana w tej technologi wytwarzania posadzek, idzie również w parze z oszczędnością pieniędzy inwestora.

Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego w tym w miastach takich jak: Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Wołomin, Pruszków, Piaseczno, Legionowo i wszystkie okoliczne miejscowości.