Posadzki betonowe – Góra Kalwaria, które wykonujemy, wyróżniają się kilkoma cechami. Zawsze staramy się, aby wylewane podłoże charakteryzowało się odpowiednio dostosowaną do Państwa potrzeb:

 

  • WYTRZYMAŁOŚCIĄ

 

Posadzka betonowa powinna być wystarczająco wytrzymała, aby mogła być odporna na znaczne obciążenia, takie jak ciężar maszyn czy samochodów. Powinna również być niepodatna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Stopień wytrzymałości jest uzależniony od miejsca, w którym będzie ona wylana. Wszystkie posadzki betonowe w Legionowie, Kałuszynie, Górze Kalwarii, Piasecznie, Warszawie i innych miejscowościach są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, których obsługujemy.

 

  • TRWAŁOŚCIĄ

 

Posadzka betonowa w Górze Kalwarii powinna być trwała i odporna na czynniki atmosferyczne, aby nie uległa zniszczeniu w wyniku wilgoci, zmian temperatury czy działania promieni słonecznych. Podłoża, które wykonujemy w domach prywatnych, firmach, instytucjach pożytku publicznego oraz w ich obrębie, mają takie parametry, aby sprostać trudnym wymaganiom środowiska. Beton i styrobeton – Siedlce dobieramy w zależności od przeznaczenia posadzki.

 

  • ESTETYKĄ

 

Choć posadzka betonowa – Góra Kalwaria kojarzy się z surowym i przemysłowym wyglądem, powinna być estetyczna i dopasowana do charakteru danego pomieszczenia. Posadzka musi być też bezpieczna dla użytkowników, czyli nie powinna być śliska i nie powinna mieć ostrych krawędzi lub nierówności, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla osób poruszających się po niej.

Nasze wyroby spełniają powyższe kryteria, aby zapewnić wygodę i bezpieczeństwo użytkowników oraz długoletnią trwałość i odporność na uszkodzenia.