Wylewka betonowa tworzy równe, odporne na wilgoć podłoże, które następnie można wykończyć dowolnym materiałem. Jak powstają posadzki betonowe – Siedlce? Gdzie je stosujemy i jakie są rodzaje dostępnych w naszej ofercie wylewek betonowych?

 

Wylewki stanowią doskonały podkład pod podłogę – panele bądź parkiet. Oprócz wykładziny dywanowej, przygotowane podłoże można wykończyć płytkami ceramicznymi, panelami drewnianymi lub laminowanymi.

 

Szlichta lub jastrych to inne nazwy posadzek betonowych Siedlce. Składają się one z cementu, kruszyw (zwykle żwiru) i dodatków modyfikujących. Ze względu na rolę cementu jako podstawowego składnika obu materiałów budowlanych, jastrych betonowy i zaprawa cementowa są czasami mylone ze sobą. Jednak drobny piasek, a nie gruby żwir, służy jako kruszywo w zaprawie cementowej.

 

W naszej ofercie dostępne są obecnie posadzki przygotowywane ręcznie bądź za pomocą profesjonalnego agregatu. Zaprawa jest dokładnie wymieszaną, dzięki czemu powstała powierzchnia nie ma nierówności i cechuje się wysokim poziomem estetyki.

 

Styrobeton – zastosowanie

 

W swojej pracy często wykorzystujemy także styrobeton, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Jest obecnie polecany jako materiał budowlany stosowany przy budowie domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych, infrastruktury drogowej czy do przeprowadzania remontów i izolacji fundamentów. Styrobeton może być stosowany jako materiał nośny, ściany zewnętrzne lub wewnętrzne, stropy oraz podłogi. Dzięki lekkości i izolacyjności termicznej i akustycznej jest także popularnym materiałem w budowie hal magazynowych, obiektów sportowych i budynków przemysłowych. Styrobeton Siedlce jest wykorzystywany też jako materiał izolacyjny i wypełniający w mostach, wiaduktach i innych obiektach drogowych. To bardzo wszechstronny materiał budowlany, który może być dostosowany do różnych potrzeb i wymagań.

 

Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości styrobeton, który jest przygotowywany zgodnie z wytycznymi. Chętnie wykorzystujemy go przy remontach posadzek w domach jednorodzinnych, firmach i budynkach należących do instytucji.